Portless a Katarína Knechtová spolu zažijí Stmívání!Kapela Portless s frontmanem Kryštofem Michalem natočila duet s populární slovenskou zpěvačkou Katarínou Knechtovou. Nový singl Stmívání bude zároveň titulní písní vznikajícího českého filmu Hodinový manžel.

Dva osobité, skvěle souznící hlasy, spojené v jednom songu si tak budou moci vychutnat nejen posluchači rádií, ale i filmoví diváci. Na produkci písně se podílel bubeník kapely Zbyněk Raušer, který si k sobě přizval Jiřího Hutárka. Hudbu složil René Rypar a o text se podělili Kryštof Michal s Katarínou Knechtovou.
Portless, kterou vedle Kryštofa Michala tvoří další bývalí členové skupiny Support Lesbiens – kytarista René Rypar, baskytarista Jan Daliba a bubeník Zbyněk Raušer, v následujících týdnech čeká série koncertů po celé republice.

Příznivci téhle nové kapely s docela dlouhou historií se tak mohou těšit na písničky (nejen) z debutového alba New Ride v live provedení. Většina koncertů je součástí oblíbeného letního kulturního festivalu České hrady.cz.

Portless – aktuální koncerty:
13. 6. Karviná
14. 6.  Vrbno pod Pradědem
21. 6. Turnov
11. 7. Točník
18. 7. Švihov
25. 7. Kunětická hora
1. 8.  Rožmberk
8. 8.  Brno Veveří
15. 8. Hradec nad Moravici
16. 8. Aš
22. 8. Bezděz
29. 8. Bouzov 

Více informaci na: www.portless.cz
 
Kontakty
www.portless.cz
www.facebook.com/portlessband


Zdroj, foto: TZ, 2media.cz