Karavana je hudební pořad, který každé druhé pondělí v měsíci vysílá od 21:00 hod. Country rádio. Denisa Marková a Jiří Vondráček zde představují vždy dvě písničky daného interpreta nebo skupiny a následně je jedna z písniček zařazena jako písnička týdne Country rádia. Od roku 2018 bylo vytvořeno již 31.dílů tohoto hodinového pořadu. Karavana je současně každé úterý od 13: 00 představena na Youtube kanálu Hraj česky v upravené podobě.
Cílem pořadu je podpora českých písniček a interpretů.
Když chcete mít své dvě písničky v Karavaně, vyberte dvě, které by se mohli posluchačům Country rádia líbit a zašlete je na adresu jako nabídku: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hraj česky https://www.youtube.com/channel/UCCxDB1MuHPVaHs2J5qS1nWg

Karavana

První díl Country & folk pořadu Karavana, který od roku 2018 vysílá Country rádio. Karavana vždy představí čtyři interprety a jejich 2 písničky, které patří do oblasti folk, country a příbuzných žánrů. Hlavním cílem Karavany je, hledat nové krásné písničky a omladit playlist Country rádia. Pořad uvádějí Denisa Marková a Jiří Vondráček. Premiéru na Country rádiu si můžete pustit každé druhé pondělí v měsíci ve 21:00 hod. Patnerem pořadu je SAI - Svaz autorů a interpretů.