Karavana je hudební pořad, který každé druhé pondělí v měsíci vysílá od 21:00 hod. Country rádio. Denisa Marková a Jiří Vondráček zde představují vždy dvě písničky čtyř interpretů a skupin. Následně je jedna z nasazených dvou písniček zařazena jako písnička týdne Country rádia. K tomu jsou zařazeny i tzv. bonbónky, tedy zajímavé písničky, které stojí za to si připomenout.

Písničky z Karavany mají tak šanci, že budou zařazeny do playlistu rádia a budou se objevovat v písničkách na přání...

Od září 2018 je každý rok představena stovka písniček a 52 z nich se stane písničkami týdne. Karavana je současně každou středu od 18:00 hod. představena na Youtube kanálu Porty https://www.youtube.com/user/portafestival a Hraj česky v upravené podobě i s fotografiemi interpretů.
Cílem pořadu je podpora českých písniček, interpretů a autorů.
Když chcete mít své dvě písničky v Karavaně na Country rádiu, vyberte dvě, které by se mohli posluchačům Country rádia líbit a zašlete je jako nabídku na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .


Hraj česky https://www.youtube.com/channel/UCCxDB1MuHPVaHs2J5qS1nWg

Karavana

Karavana na Country rádiu je hudební pořad, který představuje nové písničky a pomáhá propagovat písničky českých autorů a interpretů v oblasti folk a country hudby. Karavana 53 je přehlídková a představuje 12 písniček z roku 2022, které nezazněly mezi písničkami týdne. Interprety Karavany č. 53 jsou Pokáč, Robert Křesťan, Aleš Petržela, Štěpán Kozub a Jiří Krhut, Pavlína Jíšová, Epydemye, Blondýna, Víťa Troníček, René Matlášek, Sakrapes, Loes & The Acoustic Engineers, nebo Ponožky pana Semtamťuka.

Tags:

Karavana

Vánoční Karavana s číslem 52 představuje již po páté od roku 2018 vánoční písničky našich předních interpretů v oblasti folk a country hudby. Karavana bude pokračovat i v roce 2023 na Country rádiu. Změna je ve vysílacím čase. Bude to každý druhý pátek v měsíci od 19:00 hod.

Karavanu a písničky týdne najdete i na YT kanálu Country rádia. Vánoční písničky mají tu moc, že překračují žánrové hranice a tak jsme ve vánočních Karavanách slyšeli i Karla Gotta, Jaroslava Wykrenta nebo letos Sámera Issu. Celkem zaznělo v Karavaně č.52 třináct písniček a jako novinky, např. Kdo dá víru, vokální skupiny Sluníčko, nebo duet Vánoce přicházejí, kterou zpívají Voxel a jeho žena Maruška. Další písničky ve vánoční Karavaně zpívají Věra Martinová, Vojta Kiidák Tomáško, Petr Kocmann, Přelet M.S., Přístav, Pavel Žalman Lohonka, Nová sekce, Jaroslav Wykrrent, Crossband, Vokobere a Hradišťan.

 

 

Tags:

Karavana

Karavana č.6 je z února 2019 a v tomto díle uslyšíte skupiny Devítku, Bílý tesák, Hradišťan a zpěváka, textaře a skladatele Jaroslava Samsona Lenka, který byl vyzpovídán také po telefonu.

Karavana

V Karavaně č. 39 uslyšíte písničky Františka Kasla, skupin Biginbrothers, Jelen, Marsyas a jako bonbónek zazní  Fotky Wabiho Daňka z portovního dvojalba Porta slaví 50.

Karavana

Zazní osm písniček čtyř interpretů a navíc jeden bonbónek i když tentokrát smutný. Rozhovor po telefonu s Vojtou Kiďákem Tomáškem a jeho písničky Půjdou a Šumavská zkratka, Jan Brož a Devítka - Ušmudlaná a písnička Prime time, BT Country - Stopa a San Diego, René Matlášek - Nejradši a Zhasínáš.

Karavana

V tomto díle uslyšíte skupiny Bonsai č. 3. a Isara, Pavlínu Jíšovou a kapelu Quanti Minoris. Bonusem dnešního pořadu jsou dvě písně, jedna od Voxela a eM a druhá od Aleše Petržely.

Karavana

 První lednová Karavaně na Country rádiu v roce 2022 je ohlédnutím za rokem 2021. Ve 41. Karavaně najdete písničky, které zpívají skupiny  SakrapesBonsai č.3,  PokáčVěra MartinováPřístavEpydemyePonožky pana SemtamťukaČechomorJakub SmolíkVokobereFrantišek KaslJelen a Robert Křesťan a Druhá tráva.

Tags:

Strana 1 z 2