Spolkový důmV roce 2011 přivítají pořadatele i interprety Oblastního kola PORTA pro region Vysočina nové prostory Spolkového domu ve Vlásenici u Kamenice nad Lipou. Po prvotních jednáních se starostou Vlásenice panem Milanem Houškou jsme se shodli, že tento nový kulturní stánek bude pro nás, tedy pořadateleto pravé.  Přinášíme vám několik fotografií exteriéru a interiéru.

Pro vystupující je zde připraveno občerstvení v prostorách hostince, dále šatna před vystoupením, místnost pro uschování nástrojů, možnost venkovního posezení a též možnost ubytování. T.K.PORTA Vysočina Česká tábornická unie, jako pořadatel se rozhodl v tomto roce poskytnout účinkujícím plný servis a zajišťuje jim občerstvení a ubytování zdarma. Jako host festivalu vystoupí plzeňská bluegrassová skupina COP. Po koncertu je připraveno, stejně jako i v minulých ročnících, posezení s muzikanty a hraní do ranních hodin. Letos jsme ve spolupráci s obcí Vlásenice a panem starostou připravili pro ty, kdo s námi zůstanou po koncertě, jedno milé překvapení.

Všechny podrobnosti o termínech a přihláškách jsou na webu Porty, www.porta-festival.cz.

Termín konání Oblastního kola  PORTA pro region VYSOČINA 2011 je 23.4.2011. Pořadatelé se již těší na vaši účast - jak na posluchače, tak na hudební skupiny i jednotlivce jako soutěžící o postup do národního finále PORTA 2011 do Řevnic u Prahy.

Za pořadatele T.K.PORTA Vysočina ČTU

Milan Čombe Lhotský

Spolkový dům ve Vlásenici u Kamenice nad LipouSpolkový dům ve Vlásenici u Kamenice nad LipouSpolkový dům ve Vlásenici u Kamenice nad LipouSpolkový dům ve Vlásenici u Kamenice nad LipouSpolkový dům ve Vlásenici u Kamenice nad LipouSpolkový dům ve Vlásenici u Kamenice nad Lipou