Ozvěny Porty
21.11. 2008 v Divadle Talent - Illusion
Vinohradská 48, Praha 2
Blíží se nám poslední letošní akce Porty a tou jsou Ozvěny.
Jak vidno z plakátu, Ozvěny se uskuteční v Praze V divade Talent Illusion. Jedná se o bývalé kino Illusion, ve kterém v současné době sídlí Dětská Opera. Má nadhernou atmosféru a k tomu možnosti video projekce na kinoplátně.

Vzhledem k tomu, že jsme Portu v Řevnicích natáčeli na video, budou mít návštěvníci možnost vidět nejen live koncert Žalmana a spol., ale také podívat se zpátky do Lesního divadla v Řevnicích.

Celý koncert odstartují Poutníci, pak se představí vítězové mezinárodní Porty v Ústí - Přelet M.S, dále Šeginy, Bodlo a vyvrcholením večera bude Žalman a starý spol. s Pavlínou Jíšovou.

To by vcelku byly jaksi normální Ozvěny...ale právě díky kinu a videotechnice uvidí diváci ještě Věru Martinovou, Roberta Křesťana, Nedvědy, Petra Kocmana a další. Doufejme, že bude dost času i na vítěze Českého národního finále, kterým se stal Xindl X a z časových důvodů nemůže na Ozvěnách vystoupit. Nebudou to ale jen záznamy z koncertu v Řevnicích ale k dispozici máme například klipy Věry Martinové, nebo Vojty Kiďáka, když byli na návštěvě v Country radiu. Tam se podařilo zachytit hosty při tom, když zpívali písničku, která se právě nesla do éteru. Zkrátka klipy už pronikly na Portu... Možná že se klipová a video projekce zalíbí tak, že bychom takových večerů v Divadle Illusion mohli udělat několik, protože video písniček máme opravdu hodně. A jsou natočeni samozřejmě nejen hosté, ale i soutěžní kapely... Bude záležen tedy hlavně na zájmu diváků.

Tak zveme všechny, kteří v Řevnicích, nebo v Ústí byli a chtějí si zavzpomínat, ale i ty, kteří to prošvihli a teď litují. Přijďte 21.11 v 19: 00 do Divadla Illusion. Bude to určitě krásný a zvláštní koncert.

Ještě zbývají nějaké lístky v předprodeji Ticket PRO a Ticket portal, tak bude lepší je mít předem, než zůstat stát před divadlem.

JVZ