Porta Řevnice 2010

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že začátek léta strávím mezi trampy a folkáči, budu ho mírně řečeno považovat za blázna. Ale vidíte, rok se s rokem sešel a já píšu o tom, jak to bylo fajn.

A jak jsem k tomu přišla? Jednoho krásného dne jsem se seznámila člověkem, který mi tvrdil, že každoročně jezdí na Portu jako pořadatel, o které jsem věděla z dětství, mám doma dokonce několik desek Porty, ale netušila jsem, že se festival stále pořádá a jak jsem se mohla přesvědčit na vlastní kůži, funguje skvěle.

Zážitky mám o to větší, že jsem sama mohla přispět svojí troškou do mlýna a hned po novém roce jsem spadla do příprav Porty 2010. Poznala jsem se spoustou báječných lidí, z pořadatelského týmu, kteří mě ihned vzali za svou což se projevilo v množství úkolů které mi stihli zadávat a já jako plachá osoba nedokážu přece Honzovi z pohádky odmítnout.

Porta Řevnice 2010

Absolvovala jsem sázení stromků s následným pečením buřtíků, prodávala jsem CD na loňských Ozvěnách Porty, starala jsem se o předprodej vstupenek a vysloužila si jméno slečna Vstupenková. Pro „velký“úspěch si tuto funkci letos zopakuji a začnu tím že na našem webu budeme prodávat vstupenky do Řevnic s vánoční slevou a vstupenky spolu s novým portovním CD – takže pro někoho z Vás jsem i řešení Vašeho problému s obstaráváním vánočních dárků.

A samotná Porta? Tak to se snad ani nedá popsat slovy. Byla jsem nadšená a nechtělo se mi domů. Tady jsem viděla, že skoro celoroční práce všech se vyplatila. V hledišti jsem sice neseděla ani minutu, ale užila jsem si to i tak. Atmosféra v publiku, spolupráce se všemi pořadateli, setkání s mými oblíbenými umělci, prostě už aby byl červen 2011....

Děkuji a doufám, že se příští rok zase sejdeme

 

-RaK-