Milí přátelé a fanoušci Večerů S! 

Připravuje se třetí koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022, který začíná v pátek 18. března 2022 od 19:00 hodin. Čeká nás velice zajímavý večer, to si můžete být jisti!

Michal Willie Sedláček je písničkář z Plzně, který více jak desetiletí interpretuje své písně nejen na plzeňské klubové scéně. V průběhu let se účastní různých soutěží a festivalů po Čechách, velmi často soutěží a vyhrává oblastní kola Porty. Jeho tvorba je inspirována trampingem, cikánskými a španělskými motivy. Hraje alternativní folk se srdcem házejícím energii do publika. Dlouhodobě spolupracuje s plzeňskou flétnistkou Evou Trnkovou Sedláčkovou. V roce 2014 vydal své první album Válka v nás. 

Svérázná písničkářka a autorka „k uřehtání dojemných šansonů“ Saša Niklíčková posluchačům většinou utkví v paměti díky jejímu osobitému výrazu a nápaditým textům, v nichž s humorem a nadhledem glosuje jak každodenní život, tak i zcela neotřelá témata. Většinou se doprovází na akordeon a výjimečně také na ukulele či klávesy. Roku 2014 vyšlo její debutové album Kam nepřijde den. Před rokem vyšlo její druhé album s názvem Zmačkaná žena. Je také čerstvou držitelkou Autorské Porty. 

Spolektiv na domácí scéně v Divadle U Kapličky doplní celý Večery S koncerty o tak trochu jiné folkové písně, než jste zvyklí. Můžete se těšit na řadu písní v autorském hudebním stylu, který spojuje prvky folku, rocku, šansonu a jazzu.

 

Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor nejen pro jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

 

Večery S koncerty v Divadle U Kapličky

 

Kdy: pátek 18. března 2022 od 19:00 hodin

Kde:  Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, Č. Budějovice

 

MICHAL WILLIE SEDLÁČEK

(osobitý plzeňský písničkář)

SAŠA NIKLÍČKOVÁ

(zdaleka není zmačkaná žena)

SPOLEKTIV

(a tak trochu folk)

 

FB událost

 

Večery S budou pokračovat v pátek 22. dubna 2022 opět od 19:00.

Můžete se těšit na trojici účinkujících: Alena "Alishi" Střelečková, Třetí sloka, Dark Blue Elephants

  

 

Předprodej vstupenek - městský rezervační systém CBsystem od 22.2.2022 do 17.3.2022

 

Další předprodej vstupenek od 22.2. do 17.3.2022:

prodejna hudebních nástrojů Melodie, U Černé věže 8, České Budějovice

 

PO - PÁ 9.00 - 17.00, SO 9.00 - 11.30; tel.: 775 592 195

cena na koncert v předprodeji 160,- Kč, na místě 200,- Kč

  

Za Večery S na viděnou! 

Jarda Hnízdil