Chystáme druhý koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2022, který začíná v pátek 18. února 2022 od 19:00 hodin. Čeká nás velice zajímavý večer, to si můžete být jisti!

Muzikálnímu bláznovi se písničky množily a množily, až začaly padat ze šuplíku. A tak se leader kapely La Vina Petr Novák rozhodl, že nestačí písničky mít jen v šuplíku, ale že by mohly najít příznivce i v hudebním světě. Během první vlny Covidu tedy oslovil pár jiných muzikantských pošetilců a společně vytvořili kapelu, která by svou láskou k hudbě záměrně převálcovala publikum. Spolublázní Lucie Strusková, Pavel Hoch, Honza Franc a Páťa Sýkorová.

Láďa Latka je stále věrný akustické kytaře. Uvolněná atmosféra jeho hudby je už řadu let nosná, byť léta působil v kapelách zcela odlišných žánrů. Na své debutové album Terapie láskou (2016) letos naváže novým albem. Na Večerech S vystoupí s kapelou A trio - s houslistou Tomášem Vávrou, bubeníkem Pavlem Mapache Maulem a baskytaristou Honzou Bambasem. 

Finále večera bude poprvé patřit nefalšovanému jazzu! Eva Emingerová je TOP JAZZ VOCAL zpěvačka s neobyčejně poutavým hlasem a mimořádným žánrovým přesahem. S jejím hlasem můžete proplout všemi zátokami jazzové hudby v celé šíři vývoje, od dixielandu a swingu až po moderní kompozice. Účinkovala na 20 různých hudebních albech, natočila celkem 6 vlastních sólových alb. Eva přijede s Triem (Vladimír Strnad, Jan Greifoner a Branko Křížek.), se kterým jsem po deseti letech natočila nové sedmé album "Smile".

Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor pro jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

 

Večery S koncerty v Divadle U Kapličky

 

Kdy: pátek 18. února 2022 od 19:00 hodin

Kde:  Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, Č. Budějovice

 

LA VINA

(hrne se ze šuplíku)

LÁĎA LATKA A TRIO

(více než terapie láskou)

EVA EMINGEROVÁ JAZZ TRIO

(všemi zátokami jazzové hudby)

 

Večery S budou pokračovat v pátek 18. března 2022 opět od 19:00.

Můžete se těšit na trojici účinkujících: Michal Willie Sedláček, Jinotaj, Spolektiv

 

 

Předprodej vstupenek - městský rezervační systém CBsystem od 24.1.2022 do 17.2.2022

 

Další předprodej vstupenek od 24.1 do 17.2.2022:

prodejna hudebních nástrojů Melodie, U Černé věže 8, České Budějovice