CD Polski soundtrackMidi Lidi nahráli a ve spolupráci s produkční společností Negativ vydali CD Polski soundtrack s hudbou k novému filmu režiséra Marka Najbrta Polski film, který se právě promítá v českých kinech.

Výrazný hudební doprovod elektronických vizionářů Midi Lidi zásadním způsobem dotváří atmosféru příběhu o přátelství a absurditě hereckého života scenáristů Roberta Geislera, Benjamina Tučka a Marka Najbrta.  

Petr Marek a později formace Midi Lidi s tvůrci Polskeho filmu spolupracovali také na jejich předcházejících filmech Mistři a Protektor. 

CD Polski soundtrack nabízí 28 skladeb s hudbou a texty skupiny Midi Lidi: Petr Marek (Ableton Live, banjo, kytara, klavír, klávesy, programování, nádobí, kazoo, texty, zpěv), Prokop Holoubek (Ableton Live, basová kytara, klávesy, elektrické bicí, nádobí, programování, pískání), Tomáš Kelar (Ableton Live, akustické a elektrické bicí, klávesy, programování, nádobí). Hosté: Bára Kratochvílová (zpěv), Puding pani Elvisovej (sbory), Roman Přikryl (tamburína). 

Novinka je v prodeji v e-shopu na www.bumbumsatori.org/shop/ na dobírku za pouhých 100 Kč (+ poštovné), v pražském obchodě Polí5 nebo na koncertech Midi Lidi. Počet CD je omezen, s nákupem tedy neradno váhat!

Zdroj: NEGATIV FILM PRODUCTIONS