Mí Plze?ané a Pobr?ané, jakož i osadníci z farností p?ilehlých, kamarádi a kamarádky, dámy a pánové, jest mi nesmírným pot?šením ohlásiti vám následující koncert:

FRÝDA & COMPANY - Plzeň (www.fryda.org) a SEKVOJ - Praha (www.sekvojmusic.cz) již v pátek 19. března 2010 od 20 hodin v KULTURNÍ KAVÁRNĚ JABLOŇ (www.jablon.eu) v Krátké ulici č. 2, naproti autobusovému nádraží v PLZNI.

Ještě větší ctí a potěšením mi pak bude vás na tomto koncertě potkati, neb vězte, že si to do Jabloně hodlám se svojí takřka domovskou Sekvojí přihasiti.

Nemaje kontakt ani zdaleka na všechny lidičky z vašich končin, se kterými jsem se během let kamarádil, přátelil, nebo jinak měl co do činění, prosím vás, abyste tuto zprávu šířili dál, neb vězte, že, ač nejsme v kontaktu přespříliš, vzpomínám na vás rád a ještě raději vás uvidím! Ahoj v kavárně Jabloň!

S úsměvem Karel Vidimský - Cimbura (mobil 728 036 646)

P.S.: Zároveň si vás dovoluji upozornit na Podbrdské oblastní finále Porty, které proběhne 13. března 2010 od 13 hodin v KD v Komárově u Hořovic.
Kapely, které jsem slyšel na předkole v Příbrami jsou zárukou vysokého standardu většiny soutěžního odpoledne a podvečera, po kterém následuje vystoupení SEKVOJE, jakožto hlavního hosta programu a vyhlášení výsledků.