Milí přátelé a fanoušci Večerů S! Připravujeme čtvrtý, závěrečný koncert jarní části hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2023, který začíná v pátek 21. dubna 2023 od 19:00 hodin. Tentokrát to budou jednoznačně tři skvělé a zajímavé jihočeské premiéry!

 

Kapela Faux pase Fonet z Dobřan se nevejde do žánrových škatulek, ani mezi typický folk, ani country, jdou svou osobitou cestou, pro pověstný svůj vlastní muzikantský punc. Důležitá je jejich originalita. Rádi překračují hranice a mantinely, a to se Faux pase Fonet daří i přenášet do celkového projevu a energie kapely. Můžete se těšit na různé nálady a nádechy hudebních stylů. V jejich autorské hudbě najdete prvky rocku, reggae, balad i cikánské muziky zabalené do hávu bezbřehého folku. Kapelu vede Zuzana Pokorná a obklopují ji Kateřina Dušáková, Vladimír Hojda, Radek Duzbaba a Hana Kupcová.

Rejka Balcarová je písničkářka, která podle slov Pavla Jarčevského ví, o čem zpívá. Někdy jemně, někdy důrazně, vždycky opravdově. O svých písničkách Rejka prozrazuje, že když je zpívá sama, jen s kytarovým doprovodem, pak je vnímá jako jsou „nahaté". Tím myslí to, že nejsou oblečené do bohatých kapelních aranží nebo vícehlasů a musí zaujmout jen tak, samy o sobě. A to je pro Rejku i pro obecenstvo ta správná výzva.

Poslední šance Míry Ošance je hudební skupina, která zpívá a hraje autorskou tvorbu a v repertoáru má i písně kapel CSN&Y, Peter, Paul & Mary a dalších oblíbených formací. S laskavostí a pohotovostí sobě vlastní ji vede zpěvák a kytarista Míra Ošanec, vynikající zpěvák, aranžér, kytarista, známý především z dnes již legendárních libereckých skupin A hosté a Jen tak. Formaci dále tvoří jeho přátelé, se kterými se v průběhu let pohyboval na mnoha pódiích a v různých uskupeních: Lenka Bláhová, Jirka Znamenáček, Martin Kalenda a Pavel Lipták.

Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor nejen pro jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale někdy se o nich tolik neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

 

Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 

Kdy: pátek 21 dubna 2023 od 19:00 hodin

Kde:  Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, Č. Budějovice

 

FAUX PASE FONET

vždy naplno!

REJKA BALCAROVÁ

písničkářka, která ví, o čem zpívá

POSLEDNÍ ŠANCE MÍRY OŠANCE

v průběhu let na mnoha pódiích 

FB událost

 

 

Předprodej vstupenek - městský rezervační systém CBsystem od 17.3.2023 do 20.4.2023

Další předprodej vstupenek od 17.3.2023 do 20.4.2023:

prodejna hudebních nástrojů Melodie, U Černé věže 8, České Budějovice

 

PO - PÁ 9.00 - 17.00, SO 9.00 - 11.30; tel.: 775 592 195

cena na koncert v předprodeji 160,- Kč, na místě 200,- Kč

 

(Bezbariérový přístup, stolová či řadová úprava sálu a na baru dostatečný výběr!)

 

Večery S budou pokračovat v pátek 22. září 2023 opět od 19:00.

Můžete se těšit na trojici účinkujících: Drc, Katka Hajná, Nepresso

Včas budete o všem informováni.

 

Za Večery S na viděnou!

Jarda Hnízdil

 

www.archiv.spolektiv.cz/…y-s

https://www.facebook.com/…ys/

https://www.facebook.com/Spolektiv

 

https://www.facebook.com/events/6387689137918392