Radim Schwab

 

Koncertní vystoupení Radima Schwaba, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény (mj. Fantoma opery, Mata Hari Michala Davida…), připravil kolekci nádherných romantických a vánočních písní, jako stvořenou pro vánoční dny plné lásky a pohody.

 

Na koncertě zazní působivé, neoposlouchané úpravy světoznámých balad i klasických melodií. Uslyšíte mj. osobitě podané megahity, které původně proslavili Andrea Bocelli, Celine Dion, Sarah Brightman, Franka Sinatru či Leonarda Cohena, českou verzi nesmrtelného traditionalu Už z hor zní zvon, árie z muzikálů Fantom opery, West side story, Sunset Boulevard, písňové motivy od Johanna Sebastiana Bacha a Césara Francka a také několik překrásných duetů s MONIKOU SOMMEROVOU, představitelkou Christine v muzikálu Fantom opery za doprovodu orchestru MICHALA MACOURKA.

Hlavními divadelními scénami RADIMA SCHWABA jsou Divadlo Broadway, Divadlo

Na Fidlovačce, divadlo Semafor, GOJA Music Hall a Divadlo Husa na Provázku.

Jeho CD AMOROSO, jehož kmotrou se stala Zlatá slavice Lucie Bílá, je plné melodických balad, kterým zpěvák díky svému famóznímu hlasu dodává neopakovatelnou energii a atmosféru. 

Radim Schwab