Log in

Blíží se letošní závěr Večerů S

Závěrečný koncert druhého ročníku hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky chystá i speciální finále! Koncert se koná 14. prosince od 19 hodin.

Hudební skupina Marien, trojnásobní držitelé Porty, patří k nejvýraznějším tvářím nastupující generace v žánru folkové, country a trampské hudby. Věnují se akustické kytarové muzice a vícehlasému zpívaní, hrají melodické písně převážně z dílny Víti Troníčka. Skupina staví na tradičních hodnotách FCT hudby. Kromě mohutných vokálů a silných písní je pro Marien typická i jedinečná koncertní energie a doslova rodinný humor.

Marien stáli u zrodu hnutí Folk žije!, vystupují na předních festivalech a koncertují po celé republice. Pro svůj tradiční sound jsou také vyhledávanou doprovodnou kapelou. Spolupracují například s Pavlem Žalmanem Lohonkou a Spirituál kvintetem, doprovázeli Wabiho Daňka, Honzu Nedvěda, Roberta Křesťana, Romana Horkého a další legendy české folkové scény.
Večerní eSo je speciální muzikantské sdružení sestavené pro tento den! Veronika Vačkářová, Jana Perníková, Jarda Hnízdil, Václav Koblenc, Michal Bosák, Václav Hruška, Michal Štrobl a Jirka Regásek. Členové kapel, které již na Večerech S koncertovaly či koncertovat budou. Připraven je repertoár, který čerpá z písní domovských kapel jednotlivých členů (Akorát, Pětník, Spolektiv, Nahy & Bagr, Bonsai č. 3), který je doplněn o písně současných folkových velikánů a nebudou chybět ani známé folkové fláky!

Již teď pro vás připravujeme třetí ročník Večerů S 2018. Budeme pokračovat v pátek 25. ledna 2019 opět od 19 hodin.

Štítky výběr